2.11.2015

Konkurs, konkurs!

     Zostałam poproszona o przekazanie informacji o konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Psychoskok i portal Autorzy365.pl, co czynię niżej i z największą przyjemnością ;).

Zamieszczam ogólne zasady konkursu:

Wprost z wirtualnego świata stworzonego przez Andrzeja Baczewskiego w „Nigdziegęści” zapraszamy na Ziemie do udziału w konkursie. Nagrody w postaci książki oraz ebooka Nigdziegęści – Solenopsis autora, są jak najbardziej realne.
Fani fantastyki lubiący przemierzać niezbadane światy z pewnością będą zachwyceni, podobnież jak fani twórczości Andrzeja Baczewskiego, choć do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy, którzy zdołają odpowiedzieć na postawione przez organizatora pytania.
Oczywiście odpowiedzi zdadzą się banalnie proste jeśli najpierw odważymy się wyruszyć na Alekande, to tu bowiem rozgrywa się akcja najnowszej powieści - „Nigdziegęści: Solenopsis”. Bezpiecznie nie będzie, bo właśnie toczą się walki o wolność, a samozwańczy król Solenopis nie zamierza odpuszczać, jednak warto. Zwycięzcy staną się przecież dumnymi posiadaczem książki Nigdziegęści – Solenopsis oraz ebooka autora. Odpowiedzi prosimy wysyłać do 28 lutego 2015 na adres biuro@autorzy365.pl. Ogłoszenie wyników 3 marca 2015. Kto pierwszy ten lepszy!

Pytania konkursowe:

1. W jakiej wierze występują Zurwan i Waju?
2. Jaka jest nazwa planety, na której toczy się akcja II części powieści Nigdziegęści?
3. Podaj imię Nigdziegęstej opiekującej się planetą do czasu przybycia posiłków?

Do wygrania:
1. I miejsce 1x książka Nigdziegęści – Solenopsis Andrzeja M. Baczewskiego

2. II miejsce 1x ebook Nigdziegęści – Solenopsis Andrzeja M. Baczewskiego

Jest o co walczyć, więc zaczęcam gorąco! :)A z mojej strony, już jutro recenzja książki z Psychoskoku :)

3 komentarze: