3.01.2015

Podsumowanie LUTEGO!

     Wszyscy robią podsumowania, więc pomyślałam, dlaczego nie ja? Mając konto na portalu LubimyCzytac.pl kontroluję roczny stan przeczytanych przeze mnie książek, ale nie wiem, ile przeczytałam w danym miesiącu, jak prezentuje się statystyka bloga, popularność postów... Czas to zmienić! 

Założyłam sobie postanowienie, że przeczytam 100 książek w tym roku. Patrząc jednak na stan chociażby lutego, będzie ciężko, bo moje tempo póki co nie jest najlepsze. Ale obiecuję poprawę! :)

Przejdźmy już do statystyk:

W lutym przeczytałam... 6 książek. Wiem, że to żadna rewelacja, ale miałam mocne zawirowania na studiach, "przenosiny" - kiedyś w trakcie przypływu refleksji wyjaśnię, jak to się stało, że jestem ponownie w Krakowie ;), sesje, itp.

 

 

   
     W lutym było Was tutaj 4, 918! A ogólnie 38, 749

Zostałam Patronem Medialnym i nawiązałam kolejną współpracę - na próbę - ale czekam właśnie na książkę ii... Nie, nie zdradzę nic, póki publikacja nie dotrze ;).

Postanowienia na kolejne miesiące?

Udział w Warszawskich i Krakowskich Targach Książki...

Praca przy Festiwalu Literatury Dla Dzieci...

Przeczytanie większej ilości książek! ;)

Dziękuję, że jesteście ze mną i wpieracie mnie na każdym kroku. Ze swojej strony obiecuję poprawę, jeśli chodzi o moje odwiedziny u Was, o częstotliwość dodawania recenzji, większą aktywność w naszym świecie :). Już jutro kolejna recenzja, nie przegapcie :).

12 komentarzy:

 1. Sama chciałam sobie wyznaczyć cel w postaci ilości książek do przeczytania w tym roku. Ale szybko zrezygnowałam, bo znam siebie. :D Gratuluje wyniku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chętnie się dowiemy, jak to się stało, że jesteś w Krakowie, bliżej do krakowskich targów :D trzy z tych książek czytałam :) a teraz będę czekać, aż dojdzie do Ciebie ta tajemnicza przesyłka, jestem ciekawa! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój kochany Evans :))))) Ja też chciałam przeczytać w tym roku kilkadziesiąt książek, ale już widzę to marnie:))) Może w wakacje nadgonię:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 100 książek to ambitne postanowienie :) Mam nadzieję, że uda Ci się je spełnić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam taką nadzieję, ale żeby to się spełniło, to muszę się pogonić :D

   Usuń
 5. Moim zdaniem to świetny wynik :) Ja przeczytałam 8 książek i byłam z siebie dumna. ;) Narobiłaś mi swoją recenzją smaczka na "Apetyt", mimo pewnych minusów, książka zapowiada się ciekawie. ;) Jeszcze lepszego marca! ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z przedmówcami! 6 książek to świetny wynik i do zobaczenia na Krakowskich Targach Książki :) Gratuluje współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, same sukcesy! Wielkie gratulacje. Oby marzec był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 8. przyjdzie wiosna, przyjdzie słońce, będzie się szybciej czytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdumiewasz mnie! 6 książek w miesiącu to dla mnie wynik niespotykany, może dlatego, że nie czytam bardzo szybko ;) ale po raz pierwszy czytam 3 książki w jednym czasie, to Twoja zasługa, i nawet jeszcze mi się nie mylą ;) Gratuluję wyników i życzę abyś znalazła czas na 100 książek w tym roku!!!!

  OdpowiedzUsuń