8.16.2015

WYNIKI rozdania!

   Bardzo przyjemnie jest mi poinformować, że książkę List Richarda Paula Evansa otrzymuje...

Nie, nie tak prędko, najpierw garść informacji ;).

Bardzo dziękuję za tak liczne zgłoszenia do rozdania! Nie spodziewałam się, że tak chcecie, że aż tak czytacie moje wypociny, że jednak to co robię ma sens. (Ktoś mi kiedyś powiedział, że ten blog totalnie nie ma sensu, że porywam się z motyką na słońce, że nie dam sobie rady). Teraz mogę śmiało tej osobie zaśmiać się w twarz.

Do rozdania zgłosiło się Was 16 osób.
Jak na pierwsze moje rozdanie - uważam, że to super wynik ;).
Bardzo ciężko było mi zdecydować, która odpowiedź na pytanie "Dlaczego właśnie do Ciebie miałabym wysłać tę książkę" powinna wygrać. Naprawdę. To jest jedyny minus takich "konkursów". Najtrudniej jest, gdy trzeba wybrać jedną osobę. Powołałam do sprawy szacownego brata, który bezstronnie wskazał pięć swoich faworytów, później ja pokazałam swoje typy. Pokryły nam się trzy. Nie, nie ułatwiło mi to zadania ;).

Ostatecznie zdałam się na los. Wybierałam pomiędzy: Magdaleną Redlińską, Teresą K., Szczęśliwą Mamą i Agnieszką K.

Z Was czterech wylosowałam na opak jedną, więc...

Bardzo przyjemnie jest mi poinformować, że książkę List Richarda Paula Evansa otrzymuje...

SZCZĘŚLIWA MAMA! 

Gratuluję! Za chwilę odezwę się do Ciebie mailowo, z prośbą o adres do wysyłki ;).

Ale ja wciąż czuję niedosyt. Dlaczego tylko jedna książka ma zostać ode mnie wysłana? Czemu ma być tylko jedno miejsce? Dlatego moja ręka ponownie zalosowała ii... Agnieszka K.! Jako właścicielka "drugiego miejsca" otrzymasz ode mnie książkę niespodziankę. Również odezwę się w mailu ;).

Na drugie rozdanie przygotuję coś mega wystrzałowego. Żeby było więcej wygranych. 

Gratuluję Zwyciężczyniom, oraz dziękuję wszystkim za zgłoszenia ;).

13 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo, ogromnie się cieszę i bardzo jestem ciekawa tej książkowej niespodzianki :) Tak rzadko udaje mi się coś wygrać, a tu taka wspaniała wiadomość ;) Jeszcze raz dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pierwszego miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie, wielkie gratulacje! A głupimi hejtami się przejmuj i rób swoje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :)

  http://reading-my-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiero przeczytałam wyniki! Serdecznie gratuluje wygranym i cieszę się również że byłam wśród wybranych ;-p

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry wieczór, właśnie wróciłam ze szpitala. Moje dziecko miało ciężkie zapalenie płuc i nie miałam dostępu do Internetu. Niestety nie dostałam e-maila z informacją o wygranej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem pewna, że książka jest Twoja! Mnie bardzo podobała się Twoja wypowiedź i w pełni zasłużyłaś na tę lekturę. Przecież są wakacje i organizatorka konkursu wzięła pod uwagę fakt, że nie siedzimy non stop nad klawiaturą i nie sprawdzamy wyników konkursów ;) Głowa do góry!

   Usuń
 7. Gratulacje dla Szczęśliwej Mamy. Też marzyłam o tej książce. Szczęśliwa Mamo, przykro mi z powodu córeczki, ale mam nadzieję, że już dobrze.
  Niech Pani szybko pisze meila do Autorki bloga. W poście z wynikami nie jest napisane o ograniczeniach czasowych, więc na pewno ta wspaniała książka na Panią czeka.
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń