9.21.2015

ROK WirtualnejKsiążki! Rok, roczek, roczunio!

   Pisząc ten post ocieram łezki z oczu, poważnie. ROK! To brzmi dumnie. Pamiętam, gdy przejmowałam bloga od Patrycji; jak pełna byłam lęków, strachu, czy dam radę, czy podołam, czy to aby na pewno nie jest mój kolejny kaprys, który potrwa dosłownie chwilę. Pisałam, pisałam i pisałam. Czytałam coraz więcej; podejmowałam współprace z wydawnictwami, wielu ludzi mi zaufało, przybyło tutaj, by poczytać co mam do powiedzenia JA! 
Mam swoją własną, osobistą, prywatną stronę internetową. Coś znaczę, przede wszystkim dla siebie; jestem po prostu DUMNA, że trwam tutaj, że mam WAS i posiadam PASJĘ, którą wciąż rozwijam. 

Żeby nie było, że rok tak po prostu mija, pozwólcie, że lekko go podsumuję.

W 2014 roku napisałam 34 posty!
W 2015 roku jest już ich ponad 70.
Co... Daje... Ponad 100 momentów, gdy klikałam ikonkę "Opublikuj", z bijącym sercem licząc, że moje zdanie na różne tematy się Wam spodoba ;).

Na chwilę obecną WirtualnaKsiążka posiada 129 obserwatorów; 40 Was ma mnie w kręgach Google, a licznik dobija do 62.000 odwiedzin! 

Radość mnie ogromna przepełnia... Nie wierzę, że to dzieje się naprawdę, po prostu nie wierzę. Jeszcze rok temu byłam pełna obaw, stresu, a teraz... Teraz rozwijam się wraz z tym blogiem, który jest dla mnie odskocznią od dnia codziennego, źródłem szczęścia i motywacją do dalszych działań. 

Tak jak pisałam Wam w cyklu "Jak to się stało, że wylądowałam tutaj z WirtualnąKsiążką", pewna osoba bardzo we mnie nie wierzyła/ pewnie wciąż nie wierzy. Cieszę się, że dzięki temu, że minął już ROK, mogę udowodnić, jak bardzo ten człowiek był w błędzie. Bo teraz, nie dość, że pokazałam, że dałam radę, to apetyt rośnie na więcej! Chcę więcej! I zamierzam brać garściami co moje ;).

Z okazji tak wielkiej jak ROCZNICA mego dziecka (bo WK to takie moje dziecko, które ciągle dopieszczam, pomagam mu, wspieram, działam z nim) mam dla Was niespodziankę. Otóż zamierzam ROZDAĆ (tak, tak po prostu rozdać) kilka książek z mojej biblioteki prywatnej. 

A konkretnie te:


Jedyne co trzeba zrobić, to...

Zgłosić się pod tym postem! Po prostu napisać coś w stylu "zgłaszam się", podać swój adres mailowy, napisać w JEDNYM zdaniu, czego życzycie mi i WirtualnejKsiążce z okazji urodzin, oraz być obserwatorem bloga i fanem na fanpage'u ;).

Spośród zgłoszonych osób, wybiorę trzy, które z puli prezentowanych książek będą mogły sobie wybrać po 2 dowolne. Pierwsza osoba (I miejsce) wybiera dwie, później druga osoba (II miejsce) dwie kolejne i trzecia osoba (III miejsce) wybiera spośród tych, które zostaną. Chyba proste, no nie? ;)

Zapraszam serdecznie do tego losowania! 
Poniżej przedstawiam regulamin zabawy:

1. Organizatorem losowania jestem JA, właścicielka bloga WirtualnaKsiążka.
2. Nagrody pochodzą z mojej prywatnej biblioteczki; ich stan jest +bdb!
3. Losowanie trwa od 21 września 2015 roku do 15 października 2015 roku.
4. Po tym terminie, do 7 dni wybiorę trójkę szczęśliwców, do których napiszę maile z powiadomieniem o wygranych. Wygrani będą mieć TRZY dni na podanie książek, które chcą otrzymać oraz adresu do wysyłki (tylko na terenie Polski!).
5. By wziąć udział w losowaniu należy spełnić warunki podane wyżej.

Zachęcam gorąco! I czekam na Was, mam nadzieję, że nie zawiedziecie! :)

23 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego! Z przyjemnością do Ciebie zaglądam, czytam Twoje recenzje, dzięki nim wiem więcej o książkach. Niektóre przeczytałam lub czytam dzięki Tobie, dziękuję 😀 Życzę Ci wielu ciekawych książek do recenzowania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak bardzo gratuluję, kochana!!! :D
  Widzisz, jak to wkręca! Teraz roczek, zanim się obejrzysz będzie drugi roczek, później trzy latka!
  Bądź z nami jak najdłużej! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję roku <3 Świetnie, że tak długo wytrwałaś z blogowaniem! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję roczku i życzę kolejnych udanych lat blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Życzę kolejnego udanego roku :)

  Pozdrawiam :) Przy gorącej herbacie

  OdpowiedzUsuń
 6. No pięknie, patrząc na podsumowanie - spędziłaś bardzo owocnie blogowy rok, gratuluję. Obserwatorzy, wyświetlenia i współprace (choć miłe) to jedno. To co napędza Cię do prowadzenia bloga i do czytania - drugie. Bez umiejętności wchodzenia do kreowanych literackich światów i bez możliwości przelania swoich wrażeń w recenzję nie tworzyłabyś tego miejsca lub, w najlepszym wypadku, nie odnajdywałabyś się tu tak dobrze i robiłabyś to z przyzwyczajenia. Życzę Ci i Twojemu blogowi ;), aby taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, aby książkowa rodzinka stale się powiększała a pomysły napływały do głowy.

  Więc jeśli w jednym zdaniu miałabym Ci czegoś życzyć, to życzę Ci głownie tego, żebyś nigdy nie zatraciła swojej pasji.
  I niech będzie, że się zgłaszam :). Obserwuję Cię tutaj i na fejsbuku jako prawdziwa ja ;), zostało mi podać mail: jolamatuszyk@gmail.com

  Pozdrawiam, Książniczka z Po drugiej stronie książki

  OdpowiedzUsuń
 7. Super Asiu! :) Może nie zawsze komentuję, ale czytam Twoje recenzje, które są inspiracją do poszukiwania nowych książek. Pozdrawiam serdecznie - Sylwia Byra

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych wspaniałych lat w blogosferze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wielkie, wielkie gratulacje! Życzę Ci kolejnych lat tak owocnego blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego! ;) Życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Już ROK?!!! Boże, jak ten czas szybko leci... Ja w Ciebie Asia wierzyłam. Dlatego postanowiłam tego bloga oddać Tobie, nie komuś innemu. A wszystko, co osiągnęłaś, to Twoja ciężka praca. Oby tak dalej! Widzisz ile się dzieje, kiedy człowiek jest systematyczny i wytrwały?

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja gratuluję roczku... i życzę minimum osiemnastki! ;>

  OdpowiedzUsuń
 14. Oby więcej takich rocznic!:)

  OdpowiedzUsuń
 15. CHociaz rzadko tu komentuje to jednak po cichutku sobie jestem i cyzma :)
  Gratuluje tego roku i zycze kolejnych dobtych lat w blogosferze :)
  zakochana-kobietka.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się ;)
  Przede wszystkim, życzę żeby Ci nigdy nie zabrakło czasu na czytanie książek!
  Obserwuję jako Gosche, na facebooku jako Gosche Books.
  Podaję jeszcze email: goschebooks@gmail.com

  Po za tym gratuluję roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Na Twój blog trafiłam niedawno, szukając blogów książkowych :D Na fb okazało się, że idę tropem moich 4 znajomych z liceum, studiujących obecnie w Krakowie :D I nie mogłam uwierzyć jaki ten świat jest malutki (chyba znają Cię osobiście) :D Przeglądając bloga stwierdzam, że nie czytałam praktycznie żadnej książki, którą tu polecasz! Dlatego, aby poszerzyć swoje horyzonty:

  Zgłaszam się do konkursu!
  A Tobie i blogowi, życzę jak najdłuższego pożycia razem, rosnącej liczby obserwatorów i dzielenia się swoimi wrażeniami po czytaniu książek, na które zawsze znajdzie się czas (nawet w magiczny sposób)!
  Z najlepszymi życzeniami, jako podpis pozostawiając e-mail: mziarka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Życzę Ci aby kolejne lata były tak samo pomyślne jak miniony rok, a nawet i jeszcze lepsze.
  Polubione, zaobserwowane :) mail edi999a@wp.pl

  OdpowiedzUsuń