10.25.2015

WYNIKI urodzinowego losowania ;)

   Dobra, wiem, losowanie zakończyło się dobre dwa tygodnie temu, ale wyniki ogłaszam dopiero dzisiaj. Czemu? Nie przewidziałam kilku spraw, które nałożą się na mój życiorys, a poza tym... Musiałam wybierać pomiędzy... Czterema osobami. Zaledwie.

Nie wiem, czy to moja wina, że oddałam na losowanie nieciekawe według Was książki (ja uważam, że jest to naprawdę fajny zbiór z mojej biblioteczki), zasady były zbyt proste (lub zbyt trudne?), nie lubicie mnie już i WirtualnejKsiążki (w tym momencie pęka mi serce), czy już po prostu nie wiem o co chodzi... 

Wiem, że zaniedbałam trochę bloga, że może posty nie pojawiają się kilka razy w tygodniu, tak jak bym chciała, ale zwyczajnie albo nie pozwala mi czas, albo warunki, albo po prostu nie czytam aktualnie żadnej książki i wstyd dodawać mi coś tutaj tak nieprzemyślanego, czy na szybkości. No cóż. 

Ale dosyć już tych ogłoszeń parafialnych. Byłam wczoraj na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie i chłonę widok moich zdobyczy, które możecie już zobaczyć na facebooku; a jak było, co mnie zaskoczyło, co uradowało, co rozczarowało, oraz kilka zdjęć - już jutro ;).

A tymczasem...

WYNIKI losowania urodzinowego.

Przypomnę, co było nagrodą.
Zwycięzca miał sobie wybrać DWIE książki z owego zbioru ;).
A ja jak zwykle poszłam na przekór i zwycięzców wybrałam więc DWÓCH. A właściwie dwie zwyciężczynie. 

Ta daaam!

Książniczka

i

Joanna Maziarka

I teraz tak:

Piszę do Was na maila. Książniczko, wybierasz sobie dwie książki z mojej biblioteki, a następnie z reszty Joasiu wybierasz Ty ;). 

Ogromnie dziękuję Wam za zgłoszenia, podobnie jak i pozostałym uczestnikom, mimo, że było Was tak mało. Mam nadzieję, że przy następnym losowaniu (jeśli się na jakieś zdecyduję, bo naprawdę było mi smutno), będzie Was ludzie więcej! 

Przedłożę tu jeszcze słowa, które otrzymałam od moich Zwyciężczyń:

Książniczka: "Obserwatorzy, wyświetlenia i współprace (choć miłe) to jedno. To co napędza Cię do prowadzenia bloga i do czytania - drugie. Bez umiejętności wchodzenia do kreowanych literackich światów i bez możliwości przelania swoich wrażeń w recenzję nie tworzyłabyś tego miejsca lub, w najlepszym wypadku, nie odnajdywałabyś się tu tak dobrze i robiłabyś to z przyzwyczajenia. Życzę Ci i Twojemu blogowi ;), aby taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, aby książkowa rodzinka stale się powiększała a pomysły napływały do głowy.

Więc jeśli w jednym zdaniu miałabym Ci czegoś życzyć, to życzę Ci głownie tego, żebyś nigdy nie zatraciła swojej pasji".

Joasia: "A Tobie i blogowi, życzę jak najdłuższego pożycia razem, rosnącej liczby obserwatorów i dzielenia się swoimi wrażeniami po czytaniu książek, na które zawsze znajdzie się czas (nawet w magiczny sposób)!"

*

Dziewczyny, ślę do Was maile i czekam 3 dni na decyzję!

Buziak!

7 komentarzy:

 1. Gratki! :) coś mi się zdaje, że sprzątasz półki, żeby się targowe zdobycze zmieściły :D jak żałuję, że mnie w tym roku nie ma! Ale za rok nadrobimy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje ;) Ja do Krakowa mam niestety ok 400km, a miałam wolny jeden dzień i niestety nie miałam jak się dostać na targi :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę i dziękuję serdecznie :). Zapewniam, ze książki będą szczęśliwe w nowym domku. Napisałam już do Ciebie maila, które wybieram ;)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwa tygodnie to i tak szybko :D Na niektórych portalach schodzi dwa miesiące xD Jak to tylko cztery? :( Smutek :( Chyba, że Twoi fani stwierdzili, że tak świetnych książek, to żal Ci zabierać :P
  Dziękuję serdecznie!!! :D Dzięki Twojej niepokorności z II miejsca udało się upolować książkę, która chciałam :D "Operacja Fobos" <3 Żyć, nie umierać :D Czekam na relacje z Targów :) Sama nie byłam i chłonę każde zdjęcie i relację :D

  OdpowiedzUsuń