8.23.2017

Dlaczemu.pl [jeszcze raz!] ;)


Pewnie pamiętacie, jak kilka tygodni temu napisałam Wam parę słów o portalu Dlaczemu.

Dziś ponownie chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z ofertą owego cuda (o którego możliwościach już za moment opowiem), gdyż sama odkrywam tam codziennie coś nowego, kreatywnego i inspirującego. Bo Dlaczemu.pl to właśnie przede wszystkim miejsce inspiracji.


Dlatego wchodzimy na stronę i zagłębiamy się w temat.

Dlaczemu.pl to miejsce, gdzie każdy książkolubny i każda książkolubna znajdą coś dla siebie. Jeśli jesteś wielbicielem i prawdziwym MIŁOŚNIKIEM literatury we wszelkim tego słowa znaczeniu - bardzo dobrze, że jesteś właśnie tutaj. Miejsce to jest idealnym kącikiem dla dwóch barykad: i Czytelników, ale i Autorów. Jeśli piszesz do przysłowiowej szuflady, boisz się wyjść ze swoim talentem poza cztery ściany swojego mieszkania, to ludzie z Dlaczemu.pl pomogą Ci pokonać przeszkody. Stoją murem za rozwojem młodych talentów; ich celem jest promowanie obiecujących debiutów, odkrywanie tego, co jeszcze gdzieś jest ukryte i rozwijanie tego w jak najlepszy sposób. Jeśli jeszcze się wahasz, czy zaufać specjalistom od literatury, dla których rynek wydawniczy nie ma tajemnic - możesz skorzystać z oferty warsztatów i zajęć, dzięki którym przekonasz się, jak wiele jesteś w stanie zdobyć, przede wszystkim dla siebie ;).

Odkryłam, że Dlaczemu.pl - oprócz tego, że jest Wydawnictwem, to jest również Księgarnią, ze swoją własną ofertą. Pod TYM LINKIEM znajdziesz kilka perełek, którymi zachwyci się każdy Czytelnik ;). Przykładowo, i dziecko, i kobieta. Dlaczemu.pl to miejsce inspirujące, niesamowicie kreatywne, na pewno tutaj nie będziesz się nudzić. Osobiście? Jestem zachwycona.


W zalewie treści, tekstów, gdzie w dzisiejszym świecie jest ich nieskończona ilość, ciężko znaleźć coś unikalnego, wyróżniającego się czymś oryginalnym; czymś co przyciągnie uwagę na dłużej niż parę pierwszy sekund. Coś, do czego będzie się wracać; co zostanie w pamięci. Zaprawiony mól książkowy ma już stałe miejsca bywania, wie, gdzie znaleźć najświeższe informacje z zakresu literatury, poczytać ciekawe wywiady z autorami, ale i osobami związanymi z rynkiem wydawniczym, dowiedzieć się, gdzie odbywają się ważne eventy literackie, oraz (w razie czego), że gdyby miał ochotę coś wydać... To wie, gdzie może zapukać do drzwi ;). Polecam bardzo i jeśli ktoś jeszcze nie zajrzał, to niech nie pyta dlaczemu warto to zrobić, tylko do dzieła!

DLACZEMU.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz