8.04.2017

DLACZEMU.PL


Dziś będzie może nierecenzyjnie, jednak również książkowo - tak jak lubię najbardziej ;). Uznałam, że nie samymi recenzjami człowiek żyje; dlatego od czasu do czasu pojawiać się tu będą nowinki z literackiego świata, którymi baaardzo chcę się z Wami dzielić, pokazać, wyjaśnić. Od pewnego czasu zaczynają krążyć mi po głowie różne ciekawe (a może nawet trochę dziwne) pomysły. Jednym z nich jest spełnienia w końcu swoich marzeń i wydanie czegoś SWOJEGO. Do tej pory pisanego do szuflady. I wiecie co? Naprawdę ciężko odnaleźć się w zalewie propozycji od Wydawnictw, portali; gdzie uderzyć, by odnieść skutek i jak to zrobić by osiągnąć sukces? I zupełnie przypadkiem znalazłam DLACZEMU.PL! :)

Czym jest dlaczemu.pl?

Dlaczemu.pl to swoista hybryda; połączenie kilku wspaniałych rzeczy w jedną spójną całość. Jeśli szukacie wsparcia w literackim świecie - nie wahajcie się tam zajrzeć :). 

Polecam wejść ten link:


Co tam znajdziemy?

Dlaczemu.pl to WYDAWNICTWO, które czeka na kreatywnych autorów, by pomóc im rozwinąć skrzydła, dobrze poprowadzić swój debiut, a co za tym idzie - karierę literacką. Serwis zapewnia wszelkie elementy potrzebne do wydania tego, co było pisane do tej pory do szuflady. Dlaczemu.pl to RECENZJE książek; niezmierzona ilość opinii, dzięki którym możemy znaleźć naprawdę ciekawą książkę, poznać może coś nowego, spróbować intrygująco i intuicyjnie tego, o czym jeszcze nie wiedzieliśmy. Dlaczemu.pl to LUDZIE, którzy służą dobrą radą i pomocą, wsparciem, o które tak trudno w dzisiejszym świecie. Jeśli masz ciekawy pomysł, który pragniesz zrealizować, chcesz się podzielić swoim zdaniem na temat danej książki (lub nie tylko), wypić pyszną kawę w cudownym towarzystwie ludzi takich jak Ty - nie pytaj "dlaczemu?", tylko zatrzymaj się na chwilę właśnie tutaj ;). 

Mam nadzieję, że zajrzycie, ja już tam siedzę od rana!

Polecam bardzo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz