3.09.2018

Akcja "Pogotowie Czytelnicze" rozpoczęta!Gdzie? 

Dla kogo?
Dla chorych z powodu braku książek

Dlaczego?
Bo organizmowi trzeba pomóc

Kiedy?
Od 9 do 28 marca 2018!


Jeśli właśnie skończyłeś/aś czytać książkę i nie masz kolejnej pod ręką - rozumiem, jaka ogromna frustracja może zaczynać Tobą władać. Doskonale znam te objawy. Drżenie rąk, płytki oddech, nadchodzący atak paniki, czający się smutek, naprzemienne napady gorąca i chłodu... Ale wiesz co? Nie musisz się już tym przejmować, bo TaniaKsiążka wychodzi naprzeciw! Od dziś zaczyna się tam akcja zwana Pogotowiem Czytelniczym, której zadaniem jest wyleczenie Cię z choroby braku książek! 

Na pierwszy rzut idzie Książkoterapia, czyli około 30.000 książek w szokująco promocyjnych cenach, bo aż do -40%! Akcja ta trwa od dziś do 13 marca, więc musisz się spieszyć, jeśli chcesz porządnie przyjąć lekarstwa na swoje schorzenie. Nie martw się, nie ma żadnych limitów, dlatego możesz zacząć leczyć się mnóstwem książek, bo tych nigdy nie jest za dużo. Pamiętaj, są tylko za małe półki na książki. Zatem biegnij pod podany link i zacznij swoją terapię!

Planowane są kolejne etapy "Pogotowia Czytelniczego", dlatego bacznie obserwuj stronę Księgarni - przecież nie możesz zaniedbać i przegapić leczenia. 

A na domiar wszystkiego - możesz wziąć udział w konkursie. Kliknij TUTAJ a dowiesz się więcej.

Ja serdecznie zapraszam, sama zaraz mam zamiar zażyć końskie dawki takich lekarstw - gdyby książki można było dostarczać dożylnie... Sama bym już leżała pod kroplówką ;).


Ale musisz się pospieszyć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz