9.01.2018

Rok szkolny się zbliża! [WYPRAWKA]


Na każdym kroku podkreślam, jak bardzo lubię i cenię współpracę z Księgarnią TaniaKsiążka.pl; czuję się niesamowicie rozpieszczana - książki, które do mnie trafiają, to te, które chcę przeczytać oraz takie, które są mi polecane. Pani Ania, z którą się kontaktuję - zna już mój gust i wie, co może mi się spodobać, Pani Paulina zachęca do ciekawych akcji - obie nigdy nie naciskają na terminy, bo czasem mam taki zawrót głowy, iż złapanie zakrętu niejednokrotnie stanowi problem ;). Teraz jednak TaniaKsiążka poszła krok dalej - otrzymałam bowiem paczkę wyprawkową z okazji nadchodzącego roku szkolnego! Nie ukrywam, że jestem nauczycielką i każda taka forma "wsparcia" jest dla mnie mocno cenna! TK doskonale o tym wie i... Mam, mam, mam! A co? Sami zobaczcie!


Skład paczki:
- 2 bloki rysunkowe A3
- Kredki świecowe 
- Farby plakatowe
- Zakładki w formie linijek
- Materiał do nauki j. ang. dla dzieci (!!!)
- Ogrooomna ilość naklejek 

Pracuję w przedszkolu, więc materiały plastyczne są dla mnie na wagę złota; zawsze przydadzą się farby czy kredki. Papieru też nigdy za wiele. Oprócz pracy z dziećmi, sporo czasu spędzam w domu na przygotowywaniu materiałów dla mojej grupy; drukuję, wycinam, laminuję itp., nie mogę się doczekać, aż użyję moich nowych plastycznych perełek! 

Warto pamiętać, iż TaniaKsiążka.pl to nie tylko książki. To mnóstwo gadżetów, rzeczy potrzebnych właśnie do szkoły czy przedszkola - każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oczywiście w bardzo dobrej cenie - sami sprawdźcie. Nie jestem w stanie zliczyć, ile mam tych naklejek! Od poniedziałku rozdaję koleżankom w pracy! ;)

Najbardziej z tej całej wyprawki ucieszyły mnie nie materiały plastyczne (choć są cudowne, będę z nich korzystać!), a karty obrazkowe do nauki języka angielskiego dla dzieci. Coś pięknego. Napomknęłam Pani Paulinie, iż od tego roku zaczynam uczyć dzieci właśnie języka angielskiego i proszę! Dostałam świetną rzecz, która na pewno mi w tym sporo pomoże. W niepozornym pudełeczku znalazłam flashcards, płytę i kolorowanki! Moje dzieciaki na pewno się ucieszą, a ja sama nie mogę już doczekać się poniedziałku! ;)


Uwielbiam! <3

Bardzo serdecznie dziękuję Księgarni za takie wakacyjne rozpieszczenie mnie, niesamowicie to doceniam. A Was zapraszam na stronę TK, gdzie oprócz książek, gadżetów, materiałów plastycznych znajdziecie jeszcze mnóstwo podręczników, które na pewno się przydadzą w szkole! 

Szybko szybko!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz